W Barcelonie, w Warszawie… szkolimy się!

Czas urlopów, jednak my nie zwalniamy blush Lot do Barcelony, zaraz potem Warszawa… grafik napięty – a to dlatego, że w trosce o najwyższą jakość usług i Wasze, naszych Pacjentów zdrowie i zadowolenie, bezustannie inwestujemy w rozwój i kompetencje specjalistów Kliniki Doktora Borczyka. Kolejne dwa szkolenia za nami!

The 5th MegaGen European Scientific Meeting in Barcelona

Na początku czerwca w malowniczej Barcelonie, w gronie najlepszych specjalistów poznawaliśmy najnowsze rozwiązania implantologiczne. Mimo że pogoda nie dopisała, humory były wyśmienite a spotkanie, poza dawką merytorycznej wiedzy, było okazją do wymiany doświadczeń między praktykami implantologami. Dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane zabiegi związane z wszczepianiem implantów czy odbudową kości, przebiegają u nas błyskawicznie i bez powikłań.

Osteopatia w Warszawie

Osteopatia poprawia efekty medycyny konwencjonalnej. To metoda leczenia, w której ludzki organizm traktowany jest holistycznie, jako jedność. Każdy z jego elementów ma wpływ na pozostałe. Przykładowo w leczeniu dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego ważna jest kondycja całego układu stomatognatycznego i mięśniowego, kręgosłupa, innych stawów. Schorzenia w okolicy jamy ustnej mogą przyczyniać się do dolegliwości zlokalizowanych w różnych częściach ciała, nawet w stopie (zapalenie ścięgna Achillesa)! Dlatego podczas leczenia, także stomatologicznego, tak ważne jest szersze spojrzenie lekarza. By o tym pamiętać, wzięliśmy udział w szkoleniu z zakresu osteopatii w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *